Нові горизонти для розвитку: експорт бутильованої води до країн ЄС

01.12.2017 12:55

1 грудня 2017 року Асоціація виробників мінеральних та питних вод взяла участь у відкритому діалозі з представниками галузі виробництва безалкогольних та слабоалкогольних напоїв на тему експорту.

Захід пройшов за ініціативи Офісу з просування експорту та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на чолі Наталії Микольської, Торгового представника України – заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України. 

Наталія Микольська презентувала учасникам заходу експортну стратегію для виходу на ринок країн Європейського Союзу. Оксана Бамбура, виконавчий директор Асоціації виробників мінеральних та питних вод України вважає, що виробники води мають наповну використовувати експортні можливості, що з’явилися з підписанням низки Угод про вільну торгівлю з країнами-партнерами: «Враховуючи багаті водні запаси в Україні, потрібно налагоджувати експорт питної води, оскільки років через п’ять - максимум десять вода стане стратегічним товаром. Можна прожити без багатьох речей, але без води – ніяк. Нам природа дарує безцінне багатство і задача українських компаній перетворювати його в економічну вигоду для країни».

Члени Асоціації виробників мінеральних та питних вод України можуть звертатися за консультаціями до Офісу з просування експорту, який створено як «єдине вікно» допомоги українським компаніям для виходу на нові ринки. Сайт організації: epo.org.ua та сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/exportpromotionoffice.